Přeskočit na obsah

stavební práce   • zateplování   • výstavba RD na klíč   • rekonstrukce budov

new-banner1
new-banner2
new-banner3
previous arrow
next arrow

Zelená úsporám – ZATEPLENÍ FASÁDY

Zateplení domu je v posledních letech stále více populární. Výhody jsou nepopiratelné od významných úspor energií, přes prodloužení životnosti nosných konstrukcí, až po zhodnocení ceny nemovitosti a vytvoření příjemnějšího klima vlastního bydlení. Ekonomickou návratnost vložené investice významně podporuje fakt neustálého růstu cen energií.

Vlastní zateplení domu dnes nabízí široká škála dodavatelů, ale konečné výsledky mohou být velmi odlišné. Problematika rozhodně není tak jednoduchá jak se na první pohled může zdát a nekončí, a ani nezačíná nalepením tepelné izolace. Rádi vám s touto problematikou pomůžeme bezplatnou konzultací, návrhem řešení, včetně zpracování cenové nabídky.

Již před započetím prací je nutno věnovat velkou pozornost všem stavebním detailům a předejít tím vzniku tepelných mostů a následnému vzniku vlhkosti, plísní a dalších negativních jevů v konstrukcích, posoudit stav nosných zdí i podkladních povrchů, aby nemalá investice nebyla následně zmařena špatnou přípravou podkladu, nebo špatně navrženými parametry a materiály zateplení. Ještě větší pozornost si pak zaslouží řešení přechodu tepelných izolací do střešního pláště a k základovým konstrukcím.

I samotná realizace skrývá mnoho úskalí a rozhodně se vyplatí vybrat kvalitního dodavatele a samotné realizaci věnovat velkou pozornost, ať už použitým materiálům, tak samotné montáži zateplovacího systému a všem jeho detailům.

Z výše uvedených důvodů naše firma používá certifikované systémy zateplení renomovaných výrobců. Všichni naši pracovníci jsou odborně proškoleni a rozhodně nepodceňujeme dozor na stavbách našimi odbornými techniky a stavbyvedoucími.

Na našich stránkách naleznete řešení všech standardních stavebních detailů, technologické předpisy, certifikáty materiálů i certifikáty našich pracovníků.

Doporučujeme kontaktní zateplovací systém Multi Therm firmy PCI Stavební hmoty Česká republika, který je dceřinou společností německého nadnárodního koncernu PCI a jedním z největších světových výrobců stavebních hmot. Pro zdárné a včasné dokončení zakázky využíváme zázemí úspěšných stavebnin DEK TRADE stavebních materiálů – mixážního centra, kde na počkání můžeme namíchat, jak probarvené ušlechtilé omítky, tak i mozaikové omítky, fasádní a interiérové barvy a lazury na dřevo.

(C) 2015 – 2024  TOPstavby.eu. Všechna práva vyhrazena.